Realizacja rezerwacji

Warunkiem koniecznym do realizacji rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Platformy Targowej Rekman i wystawienia faktury VAT jest posiadanie konta klienta w firmie REKMAN Sp. z o.o. wraz z podpisaną umową dealerską.

  • Jeżeli posiadasz konto klienta w Rekman Sp. z o.o. – dokonaj jednorazowej rejestracji na Platformie Targowej, wpisując w  formularzu numer klienta w Rekman Sp. z o.o. Dzięki temu  rezerwacje bezpośrednio trafią do opiekuna handlowego.
  • Jeżeli nie jesteś pewien, czy posiadasz konto w Rekman Sp. z o.o. zadzwoń na numer 71/39 37 818 lub napisz na adres e-mail: targi@rekman.com.pl . W zapytaniu podaj NIP swojej firmy.
  • Jeżeli NIE posiadasz konta klienta w Rekman Sp. z o.o. Dokonaj procesu rejestracji w hurtowni pod linkiem https://mistral.rekman.com.pl/pl/register

Po złożeniu rezerwacji i otrzymaniu maila potwierdzającego Państwa rezerwacja zostaje przekazana do Działu Handlowego. W ciągu pięciu dni roboczych powinien nastąpić kontakt zwrotny w celu zweryfikowania rezerwacji oraz danych wysyłkowych.

Czas realizacji Rezerwacji Targowych zależny jest od dostępności towaru u dostawców. Dla towarów dostępnych w magazynie Rekman, faktura dostawy może zostać wystawiona zaraz po kontakcie Opiekuna Handlowego z Klientem. Dla towarów dostępnych w magazynach dostawców termin dostawy będzie ustalany indywidualnie.

Po ustaleniu harmonogramu dostaw między Klientem, a Opiekunem Handlowym możliwe są bezpłatne wysyłki po uzyskaniu minimum logistycznego. W przypadku niespełnienia minimum logistycznego, koszt transportu zostanie doliczony do przesyłki i jest on uzależniony od wielkości i wagi.

Oferta została starannie wyselekcjonowana przez dostawców, a Rekman dołoży wszelkich starań, aby rezerwacje zostały zrealizowane.

Rekman zastrzega sobie prawo do niepełnej lub opóźnionej realizacji rezerwacji z przyczyn niezależnych od Rekman (m.in. brak lub niewystarczająca ilość towaru w magazynie dostawcy, kondycja finansowa klienta itp.). Każda rezerwacja zostanie indywidualnie omówiona z Klientem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium