Ceny oraz Warunki Targowe

CENY

Ceny widoczne na Platformie Targowej są cenami net/net i zawierają w sobie rabaty targowe.

WAŻNE: Ceny nie zawierają indywidualnych rabatów klienta na dany asortyment (jeśli nie zostało to opisane w informacjach dotyczących danej kategorii/podkategorii).

Aby poznać cenę na fakturze, klient musi przed zamknięciem koszyka skorzystać z kodu rabatowego równemu jego rabatowi na dany brand w Rekmanie. Listę kodów rabatowych znajdziesz tutaj.

Rabat indywidualny klienta na dany brand można sprawdzić logując się na platformie B2B https://online.rekman.com.pl, lub kontaktując się ze swoim opiekunem handlowym.

WYJĄTKI: Do poniższych brandów nie należy dopisywać kodów rabatowych klienta. Ceny zostały skalkulowane tak, aby można było skorzystać z kodów specjalnych:

TESORO:

Trampoliny i huśtawki

Rowerki

SPIN MASTER:

 

WARUNKI TARGOWE

- wszystkie rabaty Targowe zostały zawarte w cenach widocznych na Platformie Targowej

- ceny Targowe obowiązują wyłącznie dla rezerwacji złożonych za pośrednictwem Platformy Targowej

- produkty w cenach promocyjnych można rezerwować przez cały czas działania Platformy Targowej  w dniach 1.03.2021 - 31.03.2021 r.

- wysyłka produktów zarezerwowanych przez Platformę Targową z uwzględnieniem Warunków Targowych odbywa się od 1.03.2021 - 30.04.2021. w zależności od dostępności towaru u dostawców. Po w/w terminie wszystkie niezrealizowane rezerwacje zostaną usunięte z systemu.

- w przypadku klientów posiadających wystarczający limit kupiecki, termin płatności za faktury powstałe na podstawie rezerwacji Targowych upływa 08.06.2021 r.

LIMIT KUPIECKI

O przyznanie/zwiększenie limitu kupieckiego może wnioskować każda firma posiadająca konto klienta w Rekman Sp. z o.o., która ma poprawnie podpisaną Umowę Dealerską oraz Oświadczenie do limitu kredytowego. Dokumenty są do pobrania po zalogowaniu na stronie Internetowej www.rekman.com.pl w zakładce Dokumenty: https://online.rekman.com.pl/pl/documents

Nowi klienci  dokonują płatności przedpłatą na konto bankowe firmy Rekman wskazane na fakturze proforma. Kiedy firma działa minimum 8 miesięcy oraz po opłaceniu trzech faktur o łącznej wartości 5000 zł brutto (przy czym żadna z faktur nie może być niższa niż 250 zł brutto), klient może skorzystać z odroczonego terminu płatności, po uprzedniej weryfikacji dokumentów finansowych oraz pozytywnej ocenie kondycji finansowej klienta przez Dział Należności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium